LEVITON 47605-42S Image 1
LEVITON 47605-42S 42 HINGED & VENTED DOOR FOR STRUCTURED MEDIA ENCLOSURE WHITE
MFR Part #: 47605-42S
SKU #: 1135984
Brand: Leviton®
UPC: 7847761532
Leviton® Structured Media® 47605-42S Premium Vented and Hinged Door, Surface/Recessed Cover, For Use With Voice, Data, Video Wiring or Multiple Dwelling Unit Module, Steel, 42 in H x 15.6 in W x 0.25 in D