RAB®, 083024, LED Strip Light, Linear Direct, Series: LND24-LED20, 120 to 277 V, 20 W Fixture, 0.18, 0.11, 0.09, 0.08 A, LED Lamp, 121 Lumens/W Light Output, 100000 hr Average Life, 3000/4000/5000 K Color Temperature, 84 CRI, 2420 Lumens, Extruded Aluminum Housing Material, White Housing Finish, 3.46 in H x 23.9 in L Dimensions